Yeni kayıtlarla ilgili bilgi için BURAYA tıklayabilir, sorularınız için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hnm’ı arayabilirsiniz.

Okul Servisleri

"Erkoç Taşımacılık"

Erkoç firması Hafta İçi hergün saat 09.00-17.00 arası açıktır.

Erkoç Taşımacılık:
Müeyyetzade Mah. Lüleci Hendek Cd. No: 44/2 Beyoğlu/ İstanbul
Telefon: 0212 245 20 63 ve 0212 293 74 13
Mail adresi : info@erkoctur.com

Firma yetkilisi Levent Bey (0542 653 03 93)


Erkoç Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. Ünvanlı firmamız Özel Saint Benoît Fransız Lisesine uzun yıllar öğrenci servis hizmeti vermektedir.
Şirketimiz 1987 yılında kurulmuş, öğrenci servis taşımacılığı sektörünün kurulmasında ve gelişiminde önemli katkılar sağlamıştır.

Öğrenci servis araçlarımız, okul servis hizmet yönetmeliğinde belirtilen standart donanımlara sahiptir. Servis araçlarımız ABS, ASR sistemli araçlardan oluşmaktadır.
Filomuzdaki araçlarımızda trafik, kasko ve öğrenci koltuk sigortası mevcuttur.
Sürücü kadromuz mesleki eğitimlerden geçmiş, gerekli ehliyet ve sertifikalara sahip, deneyimli ve tecrübeli sürücülerden oluşmaktadır.
Her eğitim ve öğretim yılında yenilenen sözleşme ile S.O.S Internatıonal dan ambulans sağlık hizmeti alınmaktadır.
Acil durumlarda doktor, tıbbi danışmanlık, ilaç ve sarf malzeme gibi. Öğrencilerin ani yaşayabilecekleri olumsuz durumlarda çok hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir.
İmkanlar doğrultusunda firmamız İstanbul’un her ilçe ve güzergahına GPRS araç takip sistemi ile tüm veli ve öğrencilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul’un yoğun trafik akışı içerisinde, sabah okula gelişde servis süresini kısaltmak, zamanı veli, öğrenci lehine kazandırmak için araçlarımız, Avrasya Tünelini kullanmaktadır.

30 yılı aşkın tecrübemizle, kaliteli hizmet anlayışımızla, sevgili öğrencilerimize hoşgörüyle yaklaşan, günün belli saatlerini birlikte paylaşan servis sürücüsü ağabeyleri ile, bu sene de Erkoç Taşımacılık olarak, sevgili öğrencilerimiz, değerli velilerimiz “ulu bir çınar” olan Saint Benoît camiası ile birlikteliğimizin mutluluğunu yaşıyoruz.

Başarılı yeni bir eğitim ve öğretim yılı geçirmek dileğiyle.

Her sabah öğrencimizi evinizin kapısından aynı saatte almak, vaktinde okula gelmesini sağlamak, okul çıkışında en kısa zamanda evine ulaştırmak bizim işimiz.

Çocuğum okula nasıl gidecek diye düşünmeyin.
Çocuğunuzun servis problemini biz çözdük.

X