Hazırlık Sınıflarının İlk Yılı Dopdolu Geçti İngilizce Zümresi ve Medyatek tarafından düzenlenen bir etkinlik: Cinema Day Şirince Matematik Köyü Gezisi Saint Benoît’da Matematik Haftası Fransız Yazar Adrianna Kritter ile “Yaratıcı Yazarlık” Atölyeleri Madame Tussauds Gezisi Grand Tigre Tiyatro Kumpanyası Saint Benoît Lisesine Geri Döndü İstanbul – Budapeşte: 2.Etap İstanbul’un Kara Kutusu Galata’yı Tanımak … Öğrencilerimizle Disiplinlerarası Bir Proje Nantes’lı Öğrenciler Saint Benoît Lisesinde Mesleki Gözlem Deneyimi 1 2 3 … 10 11 12 Sonraki