Yeni kayıtlarla ilgili bilgi için BURAYA tıklayabilir, sorularınız için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hnm’ı arayabilirsiniz.

Üniversite Başarımız -2022

2022 Mezunlarımıza İyi Şanslar!

Her sene olduğu gibi yine bu yıl da 12. sınıf öğrencilerimiz, 5 yıllık emeklerinin karşılığını yurt dışında çok prestiji üniversitelerden aldıkları kabuller, Galatasaray Üniversitesi iç sınavı ve YKS  sınavlarındaki güzel sonuçları ile kutluyorlar.

Bu, eğitim kadromuz ve okulumuz için büyük bir gurur kaynağı!

‘Üniversiteye Doğru” Projemiz: Bireysel ve Kişiselleştirilmiş Bir Proje

“Üniversiteye Doğru” projemiz kapsamında, kişisel ve uzman projelerinin eşlik ettiği 5 yıllık bir okul eğitiminin ardından, öğrencilerimiz yollarını çizdiler ve şimdi, hedeflerine adım adım yaklaşıyorlar.

Rehberlik Servisinin, Hazırlık sınıfından, 12. sınıfın sonuna kadar yürüttüğü “Üniversiteye Doğru” projemize, bireysel bir takip sistemi de eşlik etti. Böylelikle, öğrencilerimiz kendilerini daha iyi tanımayı ve geleceklerini planlamayı öğrendiler.

Rehberlik derslerinde gerçekleştirilen testler ve anketler, öğrencilerimizin kendilerini tanımalarına yardımcı oldu. Kişilik yapılarını, öğrenme stillerini, dikkat düzeylerini ve ilgi duydukları alanları keşfettiler.

Yurt Dışı ve Yurt İçi Üniversite Tanıtım Fuarları, Meslek Tanıtımları, Mezunlarımızla Buluşmalar ve Atölye Çalışmaları…

Öğrencilerimiz, 5 yıl boyunca, yurt dışı üniversite tanıtım etkinlikleri, meslek tanıtımları, yurt içi üniversite tanıtım fuarları ve mezunlarla buluşmalar gibi etkinlikler sayesinde, üniversiteye dair tüm seçenekler hakkında bilgi topladılar. Ve artık, onlar için, seçtikleri üniversitede başarılarının keyfini çıkarma vakti geldi!

Tüm öğrencilerimize, üniversite hayatlarında ve kişisel yaşamlarında başarılar diliyoruz. Saint Benoît Lisesi’nin eğitim kadrosu, onlarla gurur duyuyor. 

Tebrikler!

2022 Mezunları Yurtdışı Kabulleri

2022 Mezunları Fransa Kabulleri

2022 Galatasaray Üniversitesi İç Sınav Sonuçları

2022 YKS Sınav Sonuçları

X