Haftalık Veli-Öğretmen Görüşmeleri

2021-2022

  • Öğretmenlerle görüşmek istediğiniz takdirde Hakan Bey’den randevu almanız önemle rica olunur.
  • Karne tarihinin 15 gün öncesinden başlayarak veli-öğretmen görüşmesi yapılmamaktadır.
  • Okulumuz veli-öğretmen görüşmelerinde muhatap olarak yalnızca öğrenci velisini almaktadır.

YÖNETİM KADROSU

ÖĞRETMEN

ÜNVANI

SINIFLAR

GÜN

Sébastien Masin Müdür Randevu ile
Serhat Yalamanoğlu Türk Müdür Baş Yardımcısı Randevu ile
Adem Aslan İdari Müdür Yardımcısı

Fransızca öğretmeni

Randevu ile
Murat Balkış Lise Hazırlık Sınıfları Müdür Yardımcısı

Fransızca öğretmeni

Randevu ile
Fériel Zahouani L1 sınıflar Müdür Yardımcısı

Bilişim öğretmeni

Randevu ile
Yasemin Çit L2 sınıflar Müdür Yardımcısı

İngilizce öğretmeni

 – Randevu ile
Gülcan Çiçekyurt L3 Sınıflar Müdür Yardımcısı

Fransızca öğretmeni

 

 

Randevu ile
Tamar Sefer L4 Sınıflar Müdür Yardımcısı

Kimya öğretmeni

Randevu ile

 

 

FRANSIZCA

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Defne Akay Haz D-F Perşembe 12.25-13.05

Uğur Aktaş

Haz C

L2

Pazartesi 11.40-12.20

Roza Aleksandru

L1 A-B

L3 A

Cuma

08.40-09.20

Adem Aslan L4 I Randevu ile Randevu ile

Sibel Barsamyan

Haz G-H Perşembe

13.15-13.55

Neslihan Beyaz L2 E-F

L4 G-H

Perşembe

12.25-13.05

Hannah Beyo L1 C-D

L2 C

Çarşamba

12.25-13.05

Zeliha Kenel

Haz A-G

Perşembe

08.40-09.20

Feride Çümen

L1 E-F

L3 B

L4 I

Pazartesi 08.40-9.20
Göksel Ekmekçi L1 E-F

Salı

10.15-10.55
Sebahat Erol L4 C Çarşamba

12.25-13.05

Dilara Güneren Nachez

L1 A-B

Çarşamba 11.40-12.20
Nesli Brudieux L2 A-B

L4 H

Salı

11.40-12.20

Sinem Hızal

Haz H

Pazartesi

11.40-12.20
Ebru Katalıoğlu L1 G-H

L3 A

Salı 08.40-09.20
Mehmet Keskin

Haz B-E

Çarşamba 12.25-13.05
Biriz Külte Haz A-C Cuma 09.30-10.10
Virgile Mangiavillano L2 D Salı

09.30-10.10

Eugénie Selosse

L3 D-E-G

L4 F-G

Çarşamba 10.15-10.55
Talar Sıraganyan

Haz D-F

Perşembe

11.40-12.20

Sevinç Tığlıoğlu L2 G

L4 A- J

Çarşamba 08.40-09.20
Julian Brudieux L3 F-G

L4 E

Salı 11.40-12.20
Mara Yakovlevzki L1 G

L3 E-F

Salı 13.15-13.55
Viki Zamero L1 H

L2 H

Salı

09.30-10.10

Murat Balkış
L1 G Randevu ile

Randevu ile

Gülcan Çiçekyurt
L1 H Randevu ile

Randevu ile

Didem Yeşim Haz A-E Salı

12.25-13.05

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Tuğba Çokgüngör Müstecaplıoğlu Haz F

L4 H-J

Pazartesi

11.40-12.20

Gülfer Danışman L2 A-B-C-D

Perşembe

12.25-13.05
Hatice Durakoğlugil

Haz D-E-H

L1 A-D

Cuma 12.25-13.05
Sevil Er L1 C-G

L4 D-F

Çarşamba

10.15-10.55

Ferda Erdoğan Haz A-B-C

L3 E

Pazartesi

08.40-09.20
Koray Folyaoğlu L1 H

L4 A-B-C

Salı

13.15-13.55
Sadiye Getiren L1 B

L2 E-F-G

Perşembe

09.30-10.10

Sinem Gümrükçü Şensoy

L1 E-H

L4 E-I

Çarşamba

09.30-10.10

 

Jale Karahan L1 F

L3 B-C-D

Salı  10.15-10.55
Işıl Öztekin Haz G

L4 G

Salı

13.15-13.55
Sevilay Öztürk L3 A-F-G

Pazartesi

09.30-10.10

 

SOSYAL BİLİMLER

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Zülfü Aliş L1   A-B-C-D

L2   A-B

Pazartesi

11.40-12.20

Serap Alpay L1   E-F-G-H

L4   G-H-I-J

Cuma

09.30-10.10

Canan Atınç L2 F-G-H

L3 D-E-F-G

L4 F-G-H-I-J

Çarşamba

09.30-10.10

Cevat Çakır L1 D-E-F-G-H

L2 A-B-C-D-E

Salı 09.30-10.10
Faruk MİRZA
L2 C-D-E-F-G-H

L3 E-F-G

Salı 08.40-09.20
Serpil Ergül L2 A-B

L3 C-E-F-G

Perşembe

09.30-10.10

Didem Günder L1 E-F-G-H

L2 A-B-C-D-E

L3 A-B-C

Pazartesi 08.40-09.20
İslam Güner L2 F-G-H

L3 A-B-C-D-E-F-G

Salı 12.25-13.05
Hayati Tümer L1 A-B-C

L4 A-B-C-D-E-F-G-H-İ-J

Salı

12.25-13.05
Betül Turfan L2 C-D-E-F-G-H

L3 A-B-D

Çarşamba

09.30-10.10

Tuba Yücel L1 A-B-C-D

L4 A-B-C-D-E-G-H-İ-J

Çarşamba

13.15-13.55

Burak Özvardarlı L4 G-H-İ-J

Çarşamba

08.40-09.20

 

MATEMATİK

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

 Tuğba Nur Alaşan

Haz H

L1 H

L4 A-İ

Salı

10.15-10.55

Tanya Andonyan

Haz G

L4 E-G-J

Pazartesi

09.30-10.10

Alain Brément

L1 C-D

L2 B-C

Perşembe

09.30-10.10

Berna Firat

Haz C-D-E-F

L4 B-C

Salı

10.15-10.55

Murat Gülal

L2 A-D

L3 A-B

Perşembe

11.40-12.20

Marc Le Bras

L1 A-B

Pazartesi 10.15-10.55

Pascal Lesport

L3 E

L4 D-F-H

 Pazartesi

11.40-12.20

Moustapha Niasse

L2 E-G

L3 C-F

Perşembe

10.15-10.55

Ali Shko Tahir

Haz A-B

L3 D-G

Çarşamba

09.30-10.10

Mustafa Uçun

L1 E-F
L2 F-H

Cuma

12.25-13.05

Özlem Yıldız

L1 G

Salı

12.25-13.05

 

YABANCI DİLLER

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Houda Elmacı Haz H-B

L3 A-F

L4 B-C-D-F-H-I-J

Salı

08.40-09.20

David Kelly Haz C-D-E-F

L1 E-F-G

L2 B-G-H

Pazartesi 13.15-13.55
Hilal Ünlüsü Haz A-G

L4 A-E-G

Pazartesi

11.40-12.20

Esin Yasun L1 A-B-C-D-H

L2 A-D

L3 B-C-D-E-G

Salı 10.15-10.55
Yasemin Çit L2 C-E-F Randevu ile Randevu ile

 

FEN VE TEKNOLOJİ BİLİMLERİ

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Şaziye Akyıldız L2 A-C-E

L3 A-C

Perşembe

09.30-10.10

Tuğba Aksekili

L1 A-C-D-E-F

L2 B-D-F-G-H

L3 D

Salı 10.15-10.55
Bahar Balkan L1 A-B-C

L2 A-B

Çarşamba

13.15-13.55

Tarik Can L1 B-G-H

L3 B-E

L4 A-C

Çarşamba

08.40-09.20

Frédérique Castelot Haz C-H

L3 B-E

L4 B-C-D-F

Perşembe

09.30-10.10

Arnaud Destribats L1 A-C

L2 A-D-E-F-G-H

L3 A-C-D

Salı 10.15-10.55
Ozan Erdal L1 B-D-E-F-G-H

L2 B-C

L4 A-D (Fen Uygulamaları)-E

Çarşamba

08.40-09.20

Esen Orak L3 B-D

L4 C-D-E-F

Perşembe

09.30-10.10

Blari Ouattara L2 C-D-E-F-G-H

L3 B-D-E

Cuma

10.15-10.55

Natali Tömsü Haz A-B-C-D

L4 B-D-E

Pazartesi

09.30-10.10

Sandrine Üntürk Haz E-F

L1 D-E-F-G-H

L4 A-B

Pazartesi

09.30-10.10

Fériel Zahouani Haz A-B (Bilgisayar)

Randevu ile

Randevu ile

Özlem Yıldız

Haz C-D-E-F-G-H (Bilgisayar)

Salı

12.25-13.05

Tamar Sefer
L4 F Randevu ile

Randevu ile

Sébastien Masin L2 A Randevu ile

Randevu ile

 

BEDEN EĞİTİMİ VE SANAT

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

İbrahim Alıcı Haz B

L1 F

L2 B-D

L4 B-H

Pazartesi 08.40-09.20
Melek Bayraktar Haz H

L1 C-E

L2 A-C-E

L3 C

L4 İ

Sağlık Bilgisi L1 A-B-G-H

Pazartesi

08.40-09.20
Ceyda Erinç L1 – L2 Cuma

10.15-10.55

Sibel Özcan Düzen Haz A-E

L1 A-B-G

L2 G

L3 E

L4 A-G

Sağlık Bilgisi L1 C-D-E-F

Pazartesi 08.40-09.20
Pınar Purnal Haz C-G

L1 A

L3 A

L4 C-E

Pazartesi

09.30-10.10

Özgür Sağıroğlu Haz

L3

L4

Pazartesi 08.40-09.20
Tandemir Taştan Haz D-F

L1 D-H

L2 F-H

L3 B-D-F

L4 D-F-J

Pazartesi 13.15-13.55

 

 

X