Haftalık Veli-Öğretmen Görüşmeleri

2019-2020

  • Öğretmenlerle görüşmek istediğiniz takdirde Hakan Bey’den randevu almanız önemle rica olunur.
  • Karne tarihinin 15 gün öncesinden başlayarak veli-öğretmen görüşmesi yapılmamaktadır.
  • Okulumuz veli-öğretmen görüşmelerinde muhatap olarak yalnızca öğrenci velisini almaktadır.

YÖNETİM KADROSU

ÖĞRETMEN

ÜNVANI

SINIFLAR

GÜN

Pierre Gentric Müdür Randevu ile
Serhat Yalamanoğlu Türk Müdür Baş Yardımcısı Randevu ile
Serdar Güneysu İdari Müdür Yardımcısı

Fransızca öğretmeni

Randevu ile
Murat Balkış Lise Hazırlık Sınıfları Müdür Yardımcısı

Fransızca öğretmeni

L4 D Randevu ile
Fériel Zahouani L1 sınıflar Müdür Yardımcısı

Bilişim öğretmeni

Haz E-G Randevu ile
Yasemin Çit L2 sınıflar Müdür Yardımcısı

İngilizce öğretmeni

 L2 A-C-D Randevu ile
Gülcan Çiçekyurt L3 Sınıflar Müdür Yardımcısı

Fransızca öğretmeni

 

L4 B

 

Randevu ile
Tamar Sefer L4 Sınıflar Müdür Yardımcısı

Kimya öğretmeni

L1 D

L4 C

Randevu ile

 

FRANSIZCA

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Defne Akay

Haz C-F Çarşamba

12.20-13.05

Uğur Aktaş

L2 Pazartesi 9.30-10.10

Roza Aleksandru

L1 C-D

L3 E

Perşembe

10.15-10.55

Adem Aslan

Haz A-B

Pazartesi

9.30-10.10

Sibel Barsamyan

Haz C-F Pazartesi

9.30-10.10

Neslihan Beyaz L1 E-F

L2 B

Çarşamba

11.40-12.20

Hannah Beyo L1 B

L2 A

L3 F

Perşembe

10.15-10.55

Remziye Bilen

L1 A-D

L3 H

Cuma

9.30-10.10

Feride Çümen

L1 G

L3 G

L4 F

Cuma 11.40-12.20
Göksel Ekmekçi L1 A-H

L4 E

Pazartesi

10.15-10.55
Sebahat Erol L2 G-H

L4 A

Cuma

9.30-10.10

Dilara Güneren Nachez

Haz D-E

Perşembe 11.40-12.20
Emmanuel Héron Haz G

L1 B

L4 E-F-H

Pazartesi

10.15-10.55

Sinem Hızal

Haz H

Pazartesi

12.20-13.05
Ebru Katalıoğlu L1 E-F

L4 G

Pazartesi 9.30-10.10
Mehmet Keskin

Haz D-E

Pazartesi 9.30-10.10
Biriz Külte Haz A-B Pazartesi 9.30-10.10
Virgile Mangiavillano L3 C

L4 G

Pazartesi

11.40-12.20

Eugénie Selosse

L2 F

L3 D-F-G

Pazartesi 11.40-12.20
Talar Sıraganyan

Haz G-H

Pazartesi

10.15-10.55

Ingrid Thobois L2 I

L3 H

L4 H

Çarşamba

13.15-13.55

Sevinç Tığlıoğlu L1 C

L2 E

Çarşamba 9.30-10.10
Julie Viaux L4 C Pazartesi 12.25-13.05
Mara Yakovlevzki L1 G-H

L3 B

Pazartesi 09.30-10.10
Viki Zamero L1 C

L2 D

L3 A

Pazartesi

12.25-13.05

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Tuğba Çokgüngör Müstecaplıoğlu Haz C-E-G

L4 F

Çarşamba

13.15-13.55

Gülfer Danışman L1 B

L3 F-G

Perşembe

10.15-10.55
Hatice Demir

L1 A-F

L2 A-E

Pazartesi 8.40-9.20
Sevil Er L2 C-F-G

L3 H

Salı

10.15-10.55

Ferda Erdoğan L1 C

L3 A-B-D

Cuma

9.30-10.10
Koray Folyaoğlu Haz A

L4 A-C-E

Cuma

12.25-13.05
Sadiye Getiren L1 D-G

L2 B-H

Pazartesi

10.15-10.55

Sinem Gümrükçü Şensoy

L1 E-H

L4 B-D

Cuma

12.25-13.05

 

Jale Karahan Haz B-D-H

L2 D-I

Salı  10.15-10.55
Işıl Öztekin Haz F

L4 G

Perşembe

11.40-12.20
Sevilay Öztürk L3 C-E

L4 H

Çarşamba

10.15-10.55

 

SOSYAL BİLİMLER

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Zülfü Aliş L1 B-F-G

L2 A-H-I

Pazartesi

10.15-10.55

Serap Alpay L1 A-C-D-E-H

L3 F-H

L4 F-H

Pazartesi

10.15-10.55

Canan Atınç L2 A-C-F-G

L3 A-B-C-H

L4 E-F-G-H

Salı

12.25-13.05

Cevat Çakır L1 B

L2 C-F-H-I

L3 A-C-D-E-F

Salı 10.15-10.55
Arife Doğutan L2 B-C-D-E-F-G

L3 G

L4 E-G

Perşembe

13.15-13.55

Serpil Ergül L2 C-D-F-G-H-I

L3 D-E-H

Cuma

9.30-10.10

Didem Günder L1 B-C-H

L2 B-D-E-H-I

L3 D-E-F-G

Salı 8.40-9.20
İslam Güner L1 C-D-E-F-G-H

L2 A-B-D-E

Çarşamba 12.25-13.05
Hayati Tümer L1 A

L2 G

L3 B-G-H

L4 A-B-C-D-E-F-G-H

Pazartesi

10.15-10.55
Betül Turfan L2 A-B-E

L3 A-B-C-F-G

L4 H

Perşembe

07.55-08.35

Tuba Yücel L1 A-D-E-F-G

L4 A-B-C-D-E-F-G-H

Salı

11.40-12.20

Burak Özvardarlı

L4 E-F-G-H

Salı

08.40-09.20

 

MATEMATİK

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

 Tuğba Nur Alaşan

L1 B-H

L2 H

Salı

11.40-12.20

Tanya Andonyan

Haz A-B

L4 B-D

Perşembe

12.25-13.05

Daniel Blanchard

L1 A-C

Pazartesi

13.15-13.55

Alain Brément

L1 E-G

L2 A-C

Perşembe

10.15-10.55

Berna Firat

Haz C-D-E-G

L2 D-G

Cuma

8.40-9.20

Murat Gülal

L2 B

L3 D-E-G

Cuma

11.40-12.20

Marc Le Bras

L1 D-F

Perşembe  10.15-10.55

Pascal Lesport

L3 C

L4 A-E-G

 Pazartesi

12.25-13.05

Moustapha Niasse

L2 E-İ

L3 B-F

Salı

9.30-10.15

Ali Shko Tahir

Haz F-H

L4 C-F-H

Perşembe

 10.15-10.55

Mustafa Uçun

L2 F

L3 A-H

Perşembe

 9.30-10.10

 

YABANCI DİLLER

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Houda Elmacı Haz B-E-F-G

L3 B

L4 B-D-E-H-G

Perşembe

08.40-09.20

David Kelly Haz C-H

L1 A-D-E-F-H

L2 E-G-İ

Salı 08.40-09.20
Hilal Ünlüsü Haz A-D

L4 A-C-F

Pazartesi

13.15-13.55

Esin Yasun L1 B-C-G

L2 F-H

L3 A-C-D-E-F-G-H

Salı  10.15-10.55

 

FEN VE TEKNOLOJİ BİLİMLERİ

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

Şaziye Akyıldız L1 E-F

L2 D-E-G

L3 A

Salı

09.30 – 10.10

Tuğba Aksekili L1 A -B-C-G-H

L2 A-B-C-F-H-I

Çarşamba 10.15-10.55
Bahar Balkan L1 C-D-F-H

L2 F-G-H-I

Salı

10.15 – 10.55

Tarik Can Haz B-F-G-H

L3 B-C-D-E

Cuma

10.15 – 10.55

Frédérique Castelot L3 A-E

L4 A -B-C-D

Cuma

08.40 – 09.20

Arnaud Destribats L1 B-C-E

L2 A-D-E-G

L3 B-C-D

Pazartesi 11.40-12.20
Ozan Erdal L1 A-D-F-G-H

L2 B-C-F-H-I

Cuma

12.25 – 13.05

Esen Orak L3 D-E

L4 A -B-C-D

Cuma

09.30 – 10.10

Blari Ouattara L1 A-B-E-G

L2 A-B-C-D-E

L3 A-B-C

Pazartesi

12.25 – 13.05

Natali Tömsü Haz A-C-D-E

L4 A-B-D

Salı

13.15 – 13.55

Siyabend Turgut

Haz A-B-C-D-F-H

Cuma

14.00 – 14.40

 

BEDEN EĞİTİMİ VE SANAT

ÖĞRETMEN

SINIF

GÜN

SAAT

İbrahim Alıcı Haz A-B

L2 A-B

L3 A-B-G-H

L4 A-B-E-F

Pazartesi 8.40-9.20
Melek Bayraktar Haz A-B-C-D

L1 A-B-C-D-E-F-H

L2. A-B-E-F

L3 A-B C-D

Cuma

8.40-9.20
Ceyda Erinç L1

L2

Salı

8.40-9.20

Sibel Özcan Düzen Haz E-F-G-H

L1 A-B-C-D-E-F-G

L2 C-D-E-F-G-H-İ

L3 A-B-E-F

L4 A-B-E-F

Pazartesi 12.25-13.05
Pınar Purnal Haz G-H

L1 C-D-G-H

L3 E-F

L4 C-D-G-H

Pazartesi

8.40-9.20

Özgür Sağıroğlu Haz

L3

L4

Pazartesi 8.40-9.20
Tandemir Taştan Haz C-D-E-F

L1 A-B-E-F

L2 C-D-E-F-G-H-İ

L3 C-D-E-F-G-H

L4 C-D-G-H

Pazartesi 13.15-13.55

 

 

X