Kontenjanımız dolmuştur. Okulumuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kim Hangi Mesleği Seçecek?

Meslek Tanıtım Günü - Üniversiteye Doğru Projemiz

Merakla beklenen Meslek Tanıtım Günü 27 akademisyenin katılımıyla gerçekleşecek.
Gelecekteki mesleklerini kararlaştırmaya doğru bir adım daha atan öğrencilerimiz seçtikleri 3 mesleği deneyimli akademisyenlerden dinleme fırsatını bulacaklar.

13 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştireceğimiz 34 mesleğin tanıtıldığı MESLEK TANITIM GÜNÜ’nde Lise 2. Sınıf öğrencilerimiz umutlarına, hayallerine bir adım daha atmış olacaklar. Meslek seçimi hayatlarındaki en önemli etaplardan biri olan öğrenciler, heyecanla, 27 farklı akademisyenden meslekleri tanıma, sorularını sorma fırsatı buluyorlar.

Öyle bir meslek seçmeli ki kişi, her gün işine zevkle, mutlulukla, heyecanla gitmeli…

Tüm günü o kadar mutlu geçirmeli ki, günün nasıl geçtiğini anlamasın, hep en iyisini üretmeye çalışsın, heyecanla uğraşı versin. Aynı çocukluğunda oyunlarına yaklaşımı gibi olsun işine yönelişi. Bunun için de kendisine en uygun mesleği seçsin…

Kendilerine anlamlı bir meslek seçmek için sabırsızlanan öğrencilerimiz meslek tanıtım gününü sabırsızlıkla bekliyorlar.

Öğrencilerin bulunmak istedikleri meslek tanıtım seansları bir anket ile önceden belirlenerek ve üzerinde görüşmeler yapılarak öğrenci – rehber öğretmen işbirliği ile kararlaştırıldı. Öğrenciler ard arda seçtikleri meslek tanıtım oturumlarına katılacaklar.

ÜNİVERSİTEYE DOĞRU PROJEMİZ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞEN MESLEK TANITIM GÜNÜ PROGRAMINI AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ.

“Üniversiteye Doğru” projemizde yer alacak bir sonraki etabımız hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

PROGRAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X