Hazırlık Sınıfları kontenjanımız dolmuştur. 21 Ağustos tarihinde başlayacak Nakil Döneminde kontenjan açılması durumunda sitemizden duyuru yapılacaktır. Bilgi için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hanım ile konuşabilirsiniz.

Çevresel Sorumlu Vatandaş ve Sürdürülebilir Kalkınma Kulüpleri

Herkese göre bir etkinlik

Bu başlık altında yer alan kulüpler, insani ve ötekine ve doğaya saygı duymayı aşılayan bir eğitimi simgelemektedir. Bu kulüpler doğal mirası korumayı  ve ona saygı duymayı aşılayan  mesajlar aktarırlar. Böylelikle, öğrenciler, çevre konusunda, bizzat kendileri eğitmen konumuna geçerler. Sürdürülebilir kalkınma idealleri doğrultusunda yeni bir vatandaş tipi, yeni bir insan yaratma arzusundadırlar. Herkese sorumluluklar yükleyip, sürdürülebilir kalkınma doğrultusunda, iyileştirilebilecek davranış ve hareketler alanında bilinçlenme sağlarlar. Sıklıkla tanınmış sosyal ortaklıklar ve iş ortağımıza dönüşmüş bazı belediyeler yardımıyla, bu kulüpler tarafından, çevre ve vatandaşlık alanında bir çok geniş çerçeveli proje  yürütüldü.

Bütünsel Eğitim projemizde, bu kulüpler özellikle sosyal ve ahlaki boyut, duygusal boyut, bilişsel boyut ve dilsel boyutla ilişkilidirler.

Kulüp İsmi
Dil
Boyut
Hayvanları Koruma Türkçe Sosyal ve Ahlaki
Dünya Doğayı Koruma Vakfı Türkçe Fransızca Sosyal ve Ahlaki
Organik Tarım Türkçe Sosyal ve Ahlaki
Yeşilay Türkçe Sosyal ve Ahlaki
Young Reporters
Türkçe Sosyal ve Ahlaki

X