Hazırlık Sınıfları kontenjanımız dolmuştur. 21 Ağustos tarihinde başlayacak Nakil Döneminde kontenjan açılması durumunda sitemizden duyuru yapılacaktır. Bilgi için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hanım ile konuşabilirsiniz.

Uluslararası Dijital Bahar’ın 4. Buluşması

23-24 Şubat 2018

Fransa'nın Türkiye Büyükelçiliği, CIEP (Uluslararası Pedagojik Eğitim Merkezi), CNED (Ulusal Açık Öğretim Merkezi), CANOPE (Pedagojik Destek ve Araç Ağı) ve CAVILAM'ın iş birliğiyle, Saint Benoît Lisesi ve Dijital Araştırma ve Geliştirme Komitesi (DAGK), 23-24 Şubat 2018 tarihlerinde “Uluslararası Dijital Bahar”'ın 4. buluşmasını gerçekleştirecek.

Bu buluşma, yaklaşık 10 farklı ülkenin katılımıyla uluslararası bir boyut kazanarak, “escape game” (kaçış oyunları), derse uyarlanmış hazine avı gibi konuları irdeleyecek; yayınevlerini ve üniversite/ enstitü/ lise/ ilköğretim bölümlerinden gelen 500’e yakın öğretmeni ağırlayacak.

Her yıl daha da büyüyerek devam eden Dijital Bahar Konferansı’nın Türkçe etkinlikleri, 24 Şubat 2018 Cumartesi günü tam gün boyunca sürecektir.

Bu yıl ana temamız “Karma (Hibrid) Öğrenim” ve “Disiplinlerarası Çalışmalar”

Dijital Bahar için Dünya’nın çeşitli ülkelerinden gelen eğitimciler deneyimlerini paylaşacaklar. Aynı zamanda sektörün öncü firmaları düzenleyecekleri atölyelerde en son teknolojileri katılımcılarımızla paylaşacaklar. Birbirinden dinamik, yenilikçi öğretmenlerden oluşan konuşmacılarımız sizlere ilham vermek için hazır bulunacaklar.

Konferans esnasında oynayabileceğiniz kaçış oyunu sizlere farklı bir deneyim yaşatırken gün sonunda gerçekleşecek kapanış ve çekilişle misafirlerimize küçük hatıralar sunacağız.

Dijital Bahar açılış gecemiz 23 Şubat akşamı Fransız Sarayı’nda gerçekleşecek. Bu seçkin davete konuşmacılarımız misafir olarak katılacaklar.

Dijital Bahar Türkçe Etkinlik Günü’ne katılmak için : BURAYA tıklayınız

Katılımcı olacak misafirlerimiz için hatırlatma:

Katılımlar kontenjanla sınırlıdır. Katılım kaydı yaptıktan sonra gelemeyecek misafirlerimizin bize bildirmesi, başka kişilere katılım hakkı sağlamak açısından önemlidir. Katılımcılar formu doldurma sırasına göre kabul edileceklerdir. Formu doldurduktan sonra durumunuzda değişiklik olduğunda, bildirmenizi önemle rica ederiz.

Konuşmacı olmak isteyen misafirlerimiz için hatırlatma:

Sunum yapacak misafirlerimiz, formu doldurup, sunum kabul mailini aldıktan sonra değişiklik yapamazlar. Programımız onaylandıktan sonra meydana gelen değişiklikler organizasyonu olumsuz etkilemektedir. Acil bir durum meydana gelirse lütfen etkinlik öncesinde bize bildiriniz.

 

Uluslararası Dijital Bahar’ın büyük başarısı için BURAYA tıklayınız.

Sbenoit dijital blogu : Buraya tıklayınız

“Uluslararası Dijital Bahar”’ın etiketi : #sbdijitalbahar

X