Yeni kayıtlarla ilgili bilgi için BURAYA tıklayabilir, sorularınız için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hnm’ı arayabilirsiniz.

Saint Benoît Kilisesi’nde Floral Düşler

Saint Benoit Kilisesi Sergi hakkında daha fazla bilgi almak ve eşsiz bir online casino deneyimi yaşamak için 1win bonus kodu na tıklayın. 1win Türkiye'de sunulan benzersiz oyunlar ve cazip fırsatlarla keyif dolu anlar geçirebilirsiniz.

Saint Benoît Lisesi olarak, 6-16 Ekim tarihlerinde bu yıl 5. kez gerçekleşecek 212 Photography Istanbul kapsamında yer alan Floral Düşler sergisine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Saint Benoît Kilisesi kapılarını bu sergi için açıyor. 

Anlatısını doğal ve organik formlarla çiçek dünyasında sahneleyenleri buluşturan Floral Düşler, üç boyutlu animasyon, fotoğraf ve canlı heykelleri bir araya getiriyor. Üç boyutlu animasyonunun öncü isimlerinden Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu sanatçılarından Jennifer Steinkamp; Prada, Miu Miu gibi markalara yaptığı moda çekimleriyle tanınan Emma Summerton, canlı çiçek heykelleri ve enstalasyonları tasarlayan florist Yunus Karma’nın işlerinin yer alacağı sergiyi keşfetmek üzere sizleri bekliyoruz.

212 Photography Istanbul sergiler, atölyeler, söyleşiler, paneller, film gösterimleri ve portfolyo incelemelerinin yanı sıra yayıncılık, dans, müzik, gastronomi gibi farklı başlıklara da programında yer veriyor. Program kapsamında öğrencilerimize de özel atölye organize edilecek ayrıca 12 Ekim’de saat 18.00 – 19.00 arasında Barış Ergün konseri de St. Benoît Kilisesi’nde gerçekleşecek.

212 Photography Istanbul hakkında bilgi için BURAYA, Floral Düşler Sergisi hakkında detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız.

Floral Düşler Sergisi’ni 10.30 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

X