“Mühendislik Meslekleri” Konferansı: “Nedir Bu Mühendislik?”

Üniversiteye Doğru Projesi - Lise 2 ve 3: “Meslek Tanıtımları Başlıyor!”

Mühendislik mesleği hakkında bilgi almayı arzu eden Lise 2. sınıf ve Lise 3. sınıf Fen bölümü öğrencilerimiz, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Dağhan Gökdel ile bir araya geliyorlar. 27 Ekim 2020 Salı günü 12.25-13.30 saatlerinde Google Meet üzerinden yapılacak bu interaktif buluşmada mühendislik meslekleri tanıtılacak.

Lise 2. Sınıf Öğrencileri ile Ders Seçimine Doğru

Ders seçimi için öğrencilerimize destek oluyoruz. Lise 2. sınıf öğrencilerinin daha bilinçli ders seçimi yapmalarını sağlamak için etkinliklerimiz devam ediyor. Lise 2. sınıf öğrencilerimizin, kendi ilgi alanlarına ve becerilerine en uygun meslekleri seçmelerine yardımcı olamak amacıyla ”Meslek tanıtımları” adı altında bir dizi etkinlik sunuyoruz. 

Yeni Bir Format-Google Meet Konferansları

Bu yıl Meslek tanıtımlarına geçtiğimiz yıllara nazaran farklı bir formatla başlıyoruz… Her hafta, lise 2 ve lise 3.Sınıf öğrencilerimiz için, farklı mesleklerin tanıtılacağı birer webiner şeklinde gerçekleşecek olan etkinliklerimizin ilki Mühendislik meslekleri üzerine.  

Kariyerini Belirlemek İçin Bir Yönlendirme Süreci

Her sene, öğrencilerimizi meslekler hakkında bilgilendirmek amacıyla, okulumuz mezunlarını ve farklı üniversitelerden gelecek olan akademisyenleri, öğrencilerimizle bir araya getirdiğimiz farklı etkinlikler düzenliyoruz. 

Nedir Bu Mühendislik?

Mühendislik meslekleri üzerine olan konferans, her yıl öğrencilerimizin en fazla merakla beklediği ve en beğendiği konferanslardan birisi. Bu konferans, bu sene 27 Ekim’de gerçekleşecek. Sayın Dağhan Gökdel’in aydınlatıcı sunumu ile öğrencilerimiz mühendisliklerle ilgili sorularına yanıt bulacaklar.

Sevgili öğrenciler, 27 Ekim 2020 Salı günü Saat 12.25’i takviminize not etmeyi unutmayın!

Geçen yıl düzenlenen konferanstan görüntüler için BURAYA tıklayınız.

X