“Aşk Halleri” tiyatro oyunu Saint Benoît Lisesi sahnesindeydi ! Yönetmen : Işıl Kasapoğlu…

Sahnede iki usta : Zuhal Olcay ve Burak Sergen !

Saint Benoît Lisesi'nin Silüet Salonu, Zuhal Olcay ve Burak Sergen gibi iki tiyatro ustasının rol aldığı ve Işıl Kasapoğlu'nun yönetiği Maria Goos'un "Aşk Halleri" adlı oyununa ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duydu.

En son 2009 yılında tiyatro sahnesine çıkan Zuhal Olcay, “Aşk Halleri” ile tiyatro seyircisiyle yeniden buluşmanın heyecanını yaşadı. İlk defa aynı sahneyi paylaşan Zuhal Olcay ve Burak Sergen oyun boyunca hararetli konuşmalarıyla yoğun ilgi çektiler.

Oyuncuların sahne performansları, seyircileri yaklaşık iki saat boyunca büyüleyerek, büyük ustalara layık, olağanüstü bir atmosfer yarattı ! Oyuna, içten paylaşımlar, özlem dolu iniş çıkışlar hakimdi. Bazı sahneler ise duygusallık, hüzün ve komedi arasında gidip geldi.

Yazar ve senarist Maria Goos’un  “Aşk Halleri” oyunu, geçmişi sorgulayan iki meslektaş, iki sevgili olarak bir kadın, Liz ve bir erkek, Richard üzerinden kurulu bir dünyayı anlatıyor…

Silüet salonundaki koltukların tamamen dolu olduğu bu gösteriye veliler, öğrenciler, öğretmenler ve Saint Benoît Lisesi’nin dostları, yoğun ilgi gösterdi. Ünlü oyuncu Zuhal Olcay, sahne arkadaşı Burak Sergen ile dakikalar boyunca alkışlandı… Seyircilerin alkışlamaya doyamadığı bir “Aşk Halleri” oyunu…

Özet

Web sayfası için BURAYA TIKLAYIN

Sosyal Medya’daki gündem

Facebook/askhalleri
Instagram@askhalleriofficial

X