Yeni kayıtlarla ilgili bilgi almak için 0533 810 57 81  numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Okul Tanıtım Günleri devam ediyor!

12 Ocak 2016 Medyatekte Kültürel Bir Mola !

Yeniliklerimizi paylaşmak, her zamanki gibi heyecan verici !

Saint Benoît Lisesi ailesi kitapların dünyasında buluştu...

Medyatek olarak, her sene olduğu gibi bu sene başında da kitaplarımızı gözden geçirip yaptığımız araştırmalardan sonra, eklenecek Türkçe ve Fransızca eserlerin listesini oluşturduk.İhtiyaç, talep ve çalışmalar düşünülerek hazırlanan bu listeden öğretmenlerimizi e-posta yoluyla, sunumumuzu paylaşarak haberdar ettik.
Ayrıca bir davet göndererek, hem öğretmenlerimize bir mola verdirmek hem de kendileriyle kitaplar hakkında bilgi alış-verişi yapabilmek adına “Café Culture” olarak isimlendirdiğimiz bir etkinlikte ağırladık.

Davetlilerimiz medyatekten birçok ödünç kitapla ayrılırken, hepimizde yeni fikirler, yeni projeler oluşmuştu bile… Kitapların zenginliği; zevkleri çalışmaya, çalışmaları zevke dönüştürmüştü.


Kitapları inceleyen çalışma arkadaşlarımızla, kahve kokusu ve keyfi eşliğinde, kısa da olsa farklı bir ortamı paylaşmak bizim için çok değerliydi.


Katılan herkese teşekkür ederiz.
Bundan sonraki projelerde görüşmek üzere !


Medyatek, ekibiyle sizleri her gün saat 07.30’dan 16.30’a kadar ağırlamak için hazırdır. Bunun yanısıra blogu ve sosyal hesaplarıyla da sizleri beklemektedir :
https://mediathequesb.wordpress.com
https://www.instagram.com/sb_medyatek
https://www.facebook.com/sbmedyatek

 

X