Hazırlık Sınıfları kontenjanımız dolmuştur. 21 Ağustos tarihinde başlayacak Nakil Döneminde kontenjan açılması durumunda sitemizden duyuru yapılacaktır. Bilgi için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hanım ile konuşabilirsiniz.

Şampiyon Öğrencilerimiz ! Voleybol Takımlarımızın Güzel Başarıları !

Kutluyoruz ! %100 Başarı !

Voleybolda mükemmel başarı ! Geçen ay yapılan Beyoğlu İlçesi Voleybol Turnuvasında Kız ve Erkek Takımlarımız İlçe Şampiyonu olmuşlardır... 2 takımımızı tebrik ederiz ! %100 başarı !

İki takımımız için artık sevinme zamanı; antrenmanlardaki gayret, ekip içerisindeki dayanışma, zor bir sayı elde etmek için gösterilen motivasyon, azim, sabır, öğrencilerimizin zafere ulaşmasını sağladı… Bu eğitici değerler, bu görkemli ve önemli iki kupanın kazanılmasına katkıda bulundular. Saint Benoît Lisesi, iki takımın oyuncularının tümünü onurlandıran iki güzel başarı elde etti. Bravo !

Sporcularımızın izlenimleri :

Rüya – Mina – Karaca : Biz, 11.sınıflar olarak son senemizin son resmi turnuvasında çok iyi bir derece aldık. Beyoğlu ilçesinde turnuvaya katılan takımların arasından 1. çıkmayı başardık. Bu durum bizi çok mutlu edip, duygusallaştırdı. Bununla birlikte, maçlardaki istek ve mücadelemiz bizi şampiyonluğa götürdü. Böylece biz, 11. sınıflar, son resmi turnuvamızda şampiyon olmanın sevinci ve mutluluğuyla birlikte bunun son olacağını bildiğimiz için de buruk bir sevinç yaşarken, okulumuza bir kez daha Şampiyonluk kupasıyla dönmek her şeye değerdi !…

Tunç – Can : Yeni kurulmuş bir takım olarak katıldığımız sayılı turnuvalardan biriydi ve namağlup birinci olduk. İyisiyle, kötüsüyle çok adrenalin dolu bir serüven oldu bizim için. Takımların eşit seviyelerde olması rekabeti de beraberinde getirdi. Tansiyonun  yüksek olmasına rağmen müsabakalarda fair-play davranarak,  sevgi ve saygıyı elden bırakmadık. Okulumuzun formasını taşımanın gururuyla ilçe şampiyonu olduğumuz için çok mutluyuz. Bizi her şartta destekleyen Pınar hocamıza da çok teşekkür ederiz.

Öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz !

X