Hazırlık Sınıfları kontenjanımız dolmuştur. 21 Ağustos tarihinde başlayacak Nakil Döneminde kontenjan açılması durumunda sitemizden duyuru yapılacaktır. Bilgi için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hanım ile konuşabilirsiniz.

Renkli Bir Karne Töreni

Birinci sömestir tüm seviyeler için gerçekleşen karne törenleriyle sona erdi.

19 Ocak günü, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk döneminin son gününde Silüet Salonunda Hazırlık, L1, L2, L3 ve L4. sınıfların karne törenleri gerçekleşti. Her seviyenin töreninde ilgili seviyenin Müdür Yardımcısı ve derslerine giren öğretmenler sahneye çıkarak, sınıflarının not ortalaması en yüksek ilk üç öğrencisine başarı belgelerini verdi. 

Her törenin sonunda ilgili seviyenin Müdür Yardımcısı, Türk Müdür Başyardımcısı Serhat Yalamanoğlu ve Okul Müdürü Sébastien Masin seviyenin en yüksek not ortalamasına sahip üç öğrenciyi sahneye davet ederek kendilerini tebrik etti.

Törenler süresince, aralarda müzisyen öğrencilerin performansları etkinliğe renk kattı. Bulut’un “Toccata” – A. Haçaturyan, Can’ın “Gnossienne 1” – E. Satie, Ece’nin “Kumru” – Fazıl Say, Ege’nin “Rising Force” – Y. Malmsteen, Arda’nın “Sonata Pathétique” – L. V. Beethoven performansları salonda coşkuyla alkışlandı. 

Öğrenciler heyecanla bekledikleri bu törenin sonunda sınıflarına dağılarak karnelerine kavuştular. Tüm öğrencilerimizi birinci yarıyıldaki başarılı çalışmaları için tebrik ediyor, ikinci dönemde kendilerine bol şans diliyoruz. 

Seviyelerin ilk üç öğrencileri: 

Hazırlık     1.Maya K.  2.Derin E.  3.İrem Melek B.

L1               1.Eylül Ece E. 2. Ece Y. 3. Ela Z. 

L2              1.  Chenxi Y.  2. İpek G. 3. Elif Ece D. 

L3              1. Deniz Ali D. 2. Eyşan Ö. 3. Gümüş Deniz C. 

L4             1. Eylül A.  2.Zeynep Y.  3.Nisa Y.

 

X