Hazırlık Sınıfları kontenjanımız dolmuştur. 21 Ağustos tarihinde başlayacak Nakil Döneminde kontenjan açılması durumunda sitemizden duyuru yapılacaktır. Bilgi için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hanım ile konuşabilirsiniz.

Profesyonellerle yeniden… Meslek Atölyeleri…

"Üniversiteye Doğru" projesi

28 Mart 2017 Salı günü 11.40-13.05 saatleri arasında Lise 3.sınıf öğrencilerimiz "Meslek Atölyesi" etkinliğinde profesyonellerle buluşuyorlar...
"Üniversiteye Doğru" projemiz kapsamında düzenlediğimiz etkinlğimiz bu yıl da 28 Mart tarihinde 3 farklı meslekle açılışını yapıyor.

Birinci dönem “Meslek Tanıtım Günü “etkinliğimiz sonrasında Mart, Nisan, Mayıs aylarında Lise 3.sınıf öğrencilerimiz bu sefer de mesleğin en iyilerinden uzman konuklarımızla biraraya geliyorlar.

Meslek Atölyesi etkinliğimizin amacı

 Eğitimin önemi ve kazandırdıkları
Mesleğin gereklilikleri
İlgili sektörler ve pozisyonların çeşitliliği
Deneyimin kazandırdıkları hakkında
… ve daha birçok konuda doğru bilgi edinmeleri, merak ettikleri soruları sohbet ortamında rahatça sorarak öğrenebilmeleri, hedef ve motivasyonlarını somut bir şekilde oluşturabilmelerine yardımcı olmak.

Gazetecilik, Pilot Eğitimi ve Genetik Mühendisliği 

Mart ayı “Meslek Atölyesi” konuları : Gazetecilik, Pilot Eğitimi ve Genetik Mühendisliği

Davetimizi kabul ederek öğrencilerimize zaman ayıran ve “Üniversiteye Doğru” projemize değerli katkılarını esirgemeyen uzmanlarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

X