Hazırlık Sınıfları kontenjanımız dolmuştur. 21 Ağustos tarihinde başlayacak Nakil Döneminde kontenjan açılması durumunda sitemizden duyuru yapılacaktır. Bilgi için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hanım ile konuşabilirsiniz.

Önceliğimiz, Öğrencilerimizin Başarısı ! Milliyet’te Lisemizin İsmi Yankılanıyor

Fransa - Amerika - Kanada - İngiltere - Belçika - Avusturya..

Tıptan mühendisliğe, hukuktan psikolojiye, iktisattan işletmeye, iletişimden sanat tarihine kadar birçok alanda dünyadaki birçok seçkin üniversite, Lise 4 öğrencilerimize kapılarını açıyor.
Öğrencilerimizin kabul edildiği üniversitelerin listesini sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bazı üniversitelerden henüz yanıt gelmediğinden liste henüz tamamlanmamıştır, düzenli olarak güncellenecektir.
Lise 4 öğrencileri Geleceklerini huzur ve mutluluk içerisinde planlıyorlar.

Öğrencilerimiz kabul edildikleri seçkin üniversitelerin isimlerini büyük bir gururla öğreniyorlar…
Fransa Panthéon-Sorbonne, Amerika Michigan State University, Kanada’da Mc Gill University, İngiltere’de King’s College, İskoçya’da University of Edinburgh ve Avusturya…

Basında!

Milliyet gazetesi “Onlar geleceği değiştirmeye aday” başlıklı makalesinde öğrencilerimizin örnek başarısına ışık tuttu.

Milliyet – 20/05/2016

Büyük Bir Başarı !

▪ Öğrencilerimizin kabul edildiği Fransız üniversitelerinin listesini görmek için BURAYA TIKLAYINIZ.

▪ Öğrencilerimizin kabul edildiği Amerika’daki, Kanada’daki, İngiltere’deki, İrlanda’daki, İskoçya’daki, Polonya’daki, İtalya’daki ve Avusturya’daki üniversitelerin listesini görmek için BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Lise 4 öğrencilerimize yeni hayatlarında bol şans diliyoruz. Liselerini ve ülkelerini en iyi şekilde temsil edeceklerine eminiz.

Öğrencilerimizin geleceği ile şimdiden gurur duyuyoruz.

Milliyet – 20/05/2016

Yurtdışı Üniversite Kabulleri 2016

X