Lise 4 Öğrencisi Olmak…

Velilerimizi Bilgilendirme Toplantısı...

2016 yılında Hazırlık sınıfına başlayan kıymetli öğrencilerimiz su gibi geçen 4 yılın sonunda bu sene 12. sınıf oldular.
Son sınıf olmak özel bir durum...
Öğrencilerimiz hem üniversite hazırlığı için yoğun bir tempo içerisindeler, hem de mezun olmaya yaklaşmış olmanın tatlı bir hüznü kaplıyor içlerini...
Değerli velilerimiz de çocukları ile birlikte bu süreçleri takip ediyor ve farklı duyguları bir arada yaşıyorlar.

Hepimiz için bir ilk…

Uzaktan eğitim ile başlamak zorunda kaldığımız bu yeni öğretim yılında, velilerimiz ile çevrimiçi bir toplantıda bir araya gelmek istiyoruz. 12. sınıf olmanın incelikleri ve okulumuzun bu hassas senede öğrencilerimize nasıl destek olduğu üzerine sizleri bilgilendirmek arzusundayız.

23 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 16.00’da Google Meet üzerinden göndereceğimiz davet ile, 12. Sınıflar Müdür Yardımcısı Tamar SEFER, Rehber ve Psikolojik Danışmanı İrem İNANOĞLU TUNAR, Campus France Komitesi danışmanları Ségolène LIGER ve Pauline LEGRAND sizlerle buluşmak için hazır olacaklar.

Bu toplantıyı takip eden haftalarda, yurtdışı üniversiteler hakkında farklı ülkelerin resmi temsilcileri ile bilgilendirme webinarları gerçekleştireceğiz. Bu webinarların detayları da yakın zamanda sizlere ilan edilecek.

Tüm 12. Sınıf velilerimizi Çarşamba günkü toplantımıza bekliyoruz.

Görüşmek dileğiyle…

X