Kız Voleybol Takımımızın Muhteşem Başarısı!

Tebrik ederiz!

Genç Kız A Voleybol takımımız geçen yıl İstanbul 5.si olduğu için İstanbul'da ilk 16 takım arasında yer aldı. Hem de grup lideri olarak!

Güzel Başarılar…

Takımımız İstanbul çeyrek final müsabakalarında zorlu mücadelelerin ardından İstanbul 5.’si oldu ve 7-9 Şubat tarihleri arasında yapılacak Türkiye Grup Finallerine katılmaya hak kazandı.

Müsabakalar sırasında, maalesef, sakatlık geçiren Takım Kaptanımız Berfin’i yeniden sahalarda görmek istiyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Saint Benoît Lisesi’ni onurlandıran takımımıza başarılar dileriz!

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur

“Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” ilkesini benimseyen eğitim anlayışıyla Saint Benoît Lisesi’nin yüzyıllardır süregelen bir spor geleneği var.
Futbol, basketbol, voleybol, eskrim, masa tenisi, atletizm, yüzme, oryantiring… Öğrencilerimize bağımsız ve düzenli olarak bir sporla uğraşma keyfini yaşatmak amacıyla, onlara hazırlık sınıfından itibaren birçok dalda spor yapma imkanı sunuluyor.

Spor, okulda verilen eğitim ve insani değerlere katkı sağlar. Öğrencilerimizin eğitiminde önemli bir rol oynar, dayanışma ve paylaşıma anlam katar. Sağlıklı olmalarına ve fiziksel bütünlüklerini korumalarına olanak sağlar.
Spor eğitiminin öneminin bilincinde olan Saint Benoît Lisesi, öğrencilerin okul başarılarının yanı sıra onların spor alanındaki farklı yeteneklerini de değerlendirmeyi arzu ediyor.

X