Hazırlık Sınıfları kontenjanımız dolmuştur. 21 Ağustos tarihinde başlayacak Nakil Döneminde kontenjan açılması durumunda sitemizden duyuru yapılacaktır. Bilgi için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hanım ile konuşabilirsiniz.

Fantastik Öykü ve İllüstrasyon Yarışması

Frankofon Liselerle Fantastik ve Bilim-Kurgu dünyasına 5. yolculuğa hazırlanıyoruz ...

Gençler; dünyayı değiştirecek olan yalnız ve yalnız hayallerinizdir !

Özel Saint Benoît Fransız Lisesi’nin, 2017 – 2018 öğretim yılında 5’incisini düzenlediği Fantastik Öykü ve İllüstrasyon yarışması bu yıl ; Fantastik ve Bilim-Kurgu alanında serbest temalı öykü ve yine aynı alanda “En güzel rüyam” temalı illüstrasyon yarışması olarak belirlendi.

Galatasaray Lisesi, Notre Dame de Sion Lisesi, Saint Benoît Lisesi, İstanbul Saint Joseph Lisesi , İzmir Saint Joseph Lisesi, Saint Michel Lisesi, Sainte Pulchérie Lisesi, Ankara Tevfik Fikret Lisesi, İzmir Tevfik Fikret Lisesi öğrencilerini, değerli meslektaşlarımızın rehberliğinde hayal kurmaya ve hayallerini bizlerle paylaşmaya davet ediyoruz.

Saint Benoît Lisesi Fantastik Öykü ve İllüstrasyon Kitaplığını, eserlerinizden oluşacak bir seçkiyle daha da zenginleştirmek için, yaratıcılıklarınızı konuşturacağınız ürünlerinizi keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.

Kalemler ve fırçalar sizleri bekliyor …

______

Fantastik Öykü ve İllüstrasyon Yarışması Ödül Töreni

Frankofon Liselerin katılımıyla düzenlenen yarışmanın 5.sinde
ödüller sahiplerini bulacaktır.

12 Mayıs 2018
13.00 – 15.00
Silüet Salonu

Şartname – Öykü

Şartname – İllüstrasyon

Galeri

X