Kayıt dönemi tamamlanmıştır. Okulumuzdaki 1 boş kontenjan için 09 Ağustos’ta başlayacak yerleştirmeye esas nakil döneminde işlem yapılacaktır.  Bu tarihten önce başvuru alınmayacaktır. Okulumuzun taban puanı 417.0000’dir

Avrupa Gençlik Kulübü Ankara’daydı…

Anıtkabir ve TBMM’yi ziyaret ettik

Avrupa Gençlik Kulübü çalışmaları kapsamında lise son sınıflardan oluşan 20 öğrenci öğretmenleriyle birlikte Ankara’ya gittiler. Öğrencilerimiz ilk önce Anıtkabir’i ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret ettiler...

Anıtkabir ziyareti

Öğrencilerimiz Cumhuriyetimizin kurucusu Yüce Önder Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’e gidecekleri için çok heyecanlıydılar.

Mozoleye okulumuz çelenginin konulmasının ardından saygı duruşuna geçen öğrencilerimiz duygulu anlar yaşadılar. Saygı duruşunun ardından, Anıtkabir özel defterini imzalayan Okul Öğrenci Birliği Başkan Yardımcısı Gökhun Gümüştaş arkadaşlarının adına bu şerefli görevi yerine getirdi. Öğrencilerimiz Atatürk devrim ve ilkelerine bağlı kalacaklarına dair Büyük Önderin huzurunda bir kez daha söz verdiler.

Anıtkabir sonrasında, sıra grubumuzun TBMM ziyaretine geldi…

Mecliste yenilen öğle yemeğinden sonra ilk olarak Kocaeli Milletvekili Sayın Saffet Sancaklı , İzmir Milletvekili sayın Prof.Dr. Hasan Kalyoncu , İzmir Milletvekili sayın Alpay Özalan ve daha sonra da  İstanbul Milletvekili Sayın  Akif Hamzaçebi ile görüşen öğrencilerimiz ülke meseleleri ile ilgili sorularını  sayın vekillere yönelttiler. Soru – cevap şeklinde geçen toplantılar öğrencilerimizin vizyonunu genişletmelerine büyük katkıda bulundu… Öğrencilerimizi içtenlikle karşılayıp, sorularına cevap veren Sayın Vekillerimize çok teşekkür ederiz. Bu görüşmelerden sonra öğrencilerimiz Genel Kurul salonununda yasa tasarısı görüşmelerini izleyen öğrencilerimiz Meclisin işleyişi ile ilgili bilgilendirildiler.
Öğrencilerimiz, Mecliste geçen yoğun saatlerden sonra yorgun, ama çok verimli geçen ziyaretler ile mutluydular. Meclis ziyaretimizin gerçekleşmesini sağlayan Milletvekili Sayın Saffet Sancaklı’ya sonsuz teşekkürlerimizle.

X