Yeni kayıtlarla ilgili bilgi için BURAYA tıklayabilir, sorularınız için 0533 810 57 81 numaralı telefondan Suzi Hnm’ı arayabilirsiniz.

Okula İlk Adımlar ve Kaynaştırma Günleri

Yeni bir liseye başlamanın heyecanı içinde olan öğrencilerimiz okulun ilk gününde sınıf öğretmenleri eşliğinde okulu gezerek ilk keşiflerini yaptılar.

Sonraki günlerde kaynaştırma günleri kapsamında farklı okullardan gelen Hazırlık sınıfı öğrencilerimizin lisenin yapısını hızlı bir şekilde öğrenmelerine ve beş senelerini geçirecekleri yeni okullarına uyum sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla Beden Eğitimi, Rehberlik ve Fen Bilimleri derslerinde çeşitli etkinlikler düzenlendi...

Her senenin başında olduğu gibi bu yıl da kaynaştırma günleri uzun bir haftaya yayılarak eğlenceli etkinlikler, oyunlar, yarışmalarla öğrencilerimizin hafızalarına kazındı ve belki de uzun yıllar sürecek dostlukların temelinin atılmasına vesile oldu.

Beden Eğitimi ve Fen Bilimleri derslerinde takım olup ortak bir amaç uğruna beraber hareket edebilmeyi öğrenirken Rehberlik derslerinde öğrencilerin kendi kademesinde bulunan diğer öğrencilerle biraraya geldiği  tanışma oyunları oynandı.

İşte öğrencilerimizin okuldaki ilk günleri ve kaynaştırma günü izlenimleri…

Keyifli seyirler!

 

 

X