TABAN PUAN : 463.0000

Onbirinci Atatürk’ü Anma Spor Festivali – Ödül Töreni

Tüm katılımcıları kutluyoruz!

Atamızın; "Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız" sözünden yola çıkarak, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirdiğimiz 11. Geleneksel Ata'yı Anma Spor Şöleninde aydınlık bir geleceğe birlikte adım atmanın gururunu yaşamaktayız.
Bu turnuva “fair play” kapsamında düzenlendi.

Katılan okulların listesi

  • Avusturya Sankt Georg Lisesi
  • Saint Benoît Fransız Lisesi
  • Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
  • Saint Joseph Fransız Lisesi
  • Saint Michel Fransız Lisesi
  • Sainte Pulchérie Fransız Lisesi
  • İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi
  • Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi

Takım Sıralamaları

Erkek basketbol

  1. Saint Benoît Fransız Lisesi
  2. Saint Joseph Fransız Lisesi
  3. SG Avusturya Lisesi

Kız basketbol

  1. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
  2. Saint Benoît Fransız Lisesi
  3. Sainte Pulchérie Fransız Lisesi

Erkek basketbol – Fair play

SG Avusturya Lisesi

Kız basketbol – Fair play

Saint Benoît Fransız Lisesi

Futbol

  1. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
  2. Saint Benoît Fransız Lisesi
  3. Saint Joseph Fransız Lisesi

Futbol – Fair play

Saint Joseph Fransız Lisesi

Satranç

  1. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
  2. Saint Michel Fransız Lisesi
  3. SG Avusturya Lisesi

Satranç – Fair play

  1. Ünalan Kaan (SG Avusturya Lisesi)
  2. Burak Sakallıoğlu (Saint Michel Fransız Lisesi)
  3. Ali Minici (Notre Dame de Sion Fransız Lisesi)

Erkek voleybol

  1. İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi
  2. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
  3. Saint Benoît Fransız Lisesi

Kız voleybol

  1. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
  2. Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi
  3. Saint Joseph Fransız Lisesi

Erkek voleybol – Fair play

SG Avusturya Lisesi

Kız voleybol – Fair play

Saint Michel Fransız Lisesi

Erkek masa tenisi

  1. İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi
  2. Saint Benoît Fransız Lisesi
  3. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi

Kız masa tenisi

  1. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
  2. Saint Michel Fransız Lisesi
  3. Saint Benoît Fransız Lisesi

Erkek masa tenisi – Fair play

Sainte Pulchérie Fransız Lisesi

Kız masa tenisi – Fair play

Saint Benoît Fransız Lisesi

Erkek eskrim

  1. İtü A Takımı
  2. İtü B Takımı
  3. Saint Benoît Fransız Lisesi

Kız eskrim

  1. İtü – Saint Benoît Fransız Lisesi Karma Takımı
  2. Itü B Takımı
  3. Saint Benoît Fransız Lisesi

Katılımlarından dolayı tüm okullara teşekkürlerimizi sunarız!

X