CNN’in Kameraları Saint Benoît’da (Video)

Lise’nin ünü, eğitim kalitesi, kişiye özel ve bireysel eğitim anlayışı sayesinde CNN Türk televizyonunun kameraları Saint Benoit Lisesi’ne çevrildi.

233 senelik tarihiyle eşsiz bir miras, kendi alanlarında uzman mezunlarıyla prestijli bir marka….
Bilim, dil, spor, sanat ve kültür alanında bir çok aktivite, pedagogojik proje ve öğrenci değişim programlarıyla birlikte uluslararası boyuta ulaşmış bir Lise.
Ünü ve adıyla büyük bir okul, her zaman öğrencilerinin yanında eğitim süreçlerinde ve üniversite yolunda onlara eşlik eden büyük bir Lise.
Öğrencilerin, kendilerini korunmuş, çevrelenmiş, dinleniyor ve tanınıyor hissettiği bir Lise. Şüphesiz ki başarının anahtarı bu…

Saint Benoît Lisesi’ne ayrılmış, Fransız televizyonunun yayınladığı bir programdan sonra, şimdi de Türk televizyonlarının kameraları bu zengin mirasa dönüyor…


_____

 
France 3 Televizyonu, Türkiye’yi ve Türkiye’nin Fransa ve Avrupa Birliği ile ilişkilerini ele aldığı bir programda, Saint Benoît Lisesi’ne yer vermişti. Fransız televizyonu ve gazeteciler, eğitim zenginliği ve öğretim kalitesi nedeniyle Saint Benoît Lisesi’ni seçmişlerdi.
“Avrupa Caddesi” programını izlemek için BURAYA tıklayınız !

 

X