11 yıldır Cambridge İngilizce Sertifikaları…

Geleceğe sağlam bir yatırım. Kayıt dönemi başlamıştır !

Sen de gelecekte önemli kapıları açacak bir anahtarın olsun istemez misin ? Üniversitede hazırlık sınıfını atlamak, ileri düzeyde makaleler yazabilmek ya da iş görüşmesi sırasında bildiğin yabancı dillerin belgelerini sunarken iş verenini şaşırtmak istemez misin ? Öyleyse bu fırsatı kaçırma...

Okulumuz 2005 yılından beri öğrencilerini bu sertifikaları almak için teşvik etmiş ve 2006’dan beri de bu amaçla sınav merkezi olmuştur. Öğrencilerimizi B2, C1 ve C2 düzeylerinde sertifika almaları konusunda (FCE, CAE ve CPE) cesaretlendiriyoruz çünkü yurtiçindeki üniversitelerde hazırlık sınıfını atlamalarını, yurtdışında da üniversiteye kabul edilmelerini sağlamaktadır. İngilizce müfredatımıza da entegre edilmiş olan Avrupa Birliği Dil Standartları (CEFR)’nın uygulaması sayesinde öğrencinin alacağı sertifika tüm dünyada geçerlidir ve geçerlilik süresi sınırsızdır.
Bu yıl da bu kapsamda bu sınavlar bünyemizde 7 mayıs 2016 cumartesi günü yapılacaktır ve kayıt dönemi başlamıştır ! İlgi duyan öğrencilerimizin velileri bu amaç için hazırlanan bilgilendirme mektubunu ve başvuru formunu sitemizden indirip sınav ücretini Study-in UK hesabına yatırarak dekontunu başvuru formuyla birlikte ilgili İngilizce öğretmenine, İngilizce Zümresi’ne ya da müdür yardımcısı Yasemin Çit’e iletebilir.
Son başvuru tarihi 04 mart 2016tir.
Makalemizi okuyun : Saint Benoît’da İngilizce Öğrenimi : Önceliklerimizden BiriBaşvuru FormuSertifikaEnglish Scale

X