Lisemiz
Eğitim
Öğretim
Öğrenci Hayatı
Kültür ve Sanat
Dayanışma
Cambridge Exams : Excellent results in English
( Yarışmalar )
Avusturya Hastanesi’nde Zengin Bir Yaz Stajı !
( Pedagojik Etkinlikler )
Gülümsetin, Seçiyoruz !
( Yarışmalar )
Frankofon Model Birleşmiş Milletler - ENKA Schools
( Konferanslar )
Saint Benoît’da Yedinci Atatürk’ü Anma Spor Festivali
( Spor )
saint benoit lisesi - AjandaAjanda

24
kasım
Ortak Sınavlar
> 28 Kasım
28
kasım
Anıtkabir ve TBMM Ziyareti
Cum.
28
kasım

Anıtkabir ve TBMM Ziyareti

Yer : Ankara

Sorumlu(lar) : Canan ATINÇ, Nilgün SAĞLAM

Katılımcılar : Lise 4

28
kasım
Fransızca MUN
> 30 Kasım
Cum.
28
kasım
Paz.
30
kasım

Fransızca MUN

Bileşmiş Milletler Modeli doğrultusunda güncel konuların tartışılması.
Yer : Saint Joseph Lisesi

Sorumlu(lar) : Fransızca Zümresi, Feride ÇÜMEN, Eugénie SELOSSE, Serdar GÜNEYSU

Katılımcılar : Lise 1 - 2 - 3

28
kasım
Frankofon Liseler Arası ATA’YI ANMA Spor Şöleni
> 30 Kasım
Cum.
28
kasım
Paz.
30
kasım

Frankofon Liseler Arası ATA’YI ANMA Spor Şöleni

Tüm Frankofon liseler arasında turnuva Voleybol - Basketbol - Futbol - Eskrim
Yer : Saint Benoit Lisesi

Sorumlu(lar) : Beden Eğitimi Zümresi

Katılımcılar : Tüm Seviyeler

28
kasım
İstanbul Bilgi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı, Prof. Dr. Ata AKIN’ın Konferansı “ Mühendislik Mesleğinde Kariyer : Değişik Dallar Arasındaki Ortak ve Farklı Yönler ”
Cum.
28
kasım

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı, Prof. Dr. Ata AKIN’ın Konferansı “ Mühendislik Mesleğinde Kariyer : Değişik Dallar Arasındaki Ortak ve Farklı Yönler ”

Lise 3. ve Lise 4. sınıf Fen alanı öğrencilerimize, mühendislik mesleğinin detaylarını, dallar arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları aktarmak amacıyla gerçekleştirilecek bir konferans
Yer : Konferans Salonu

Saat : 13.15 > 14.00

Sorumlu(lar) : Rehberlik Servisi

Katılımcılar : Lise 3 A - B - C - D ve Lise 4 A - B - C Sınıfları

1.
aralık
Şube Öğretmenler Kurulları
> 5 Aralık
Pzt.
01
aralık
Cum.
05
aralık

Şube Öğretmenler Kurulları

Şube Öğretmenler Kurulları tarihleri ve sırası aşağıda belirtilen şekildedir

1 Aralık Pazartesi : Lise 4 A - B - C - D - E - F - G - H
2 Aralık Salı : Haz. A - B - C - D - E - F - G - H - I - J
3 Aralık Çarşamba : Lise 1 A - B - C - D - E - F - G - H - I
4 Aralık Perşembe : Lise 3 A - B - C - D - E - F - G - H
5 Aralık Cuma : Lise 2 A - B - C - D - E - F - G - H

Saat : 15.30 > 19.30