Haftalık Veli – Öğretmen Görüşmeleri

2016 – 2017

2016 – 2017

▪ Öğretmenlerle görüşmek istediğiniz takdirde Hakan Bey’den randevu almanız önemle rica olunur.

▪ Karne tarihinin 15 gün öncesinden başlayarak veli-öğretmen görüşmesi yapılmamaktadır.

▪ Okulumuz veli-öğretmen görüşmelerinde muhatap olarak yalnızca öğrenci velisini almaktadır.

 

YÖNETİM KADROSU

 

ÖĞRETMEN
ÜNVANI
SINIFLAR
GÜN
Pierre GENTRIC Müdür Randevu ile
Gülay DOĞUSOY Türk Müdür Baş Yardımcısı Randevu ile
Serdar GÜNEYSU İdari Müdür Yardımcısı
Fransızca öğretmeni
Randevu ile
Murat BALKIŞ Lise Hazırlık Sınıfları Müdür Yardımcısı
Fransızca öğretmeni
L4 G Randevu ile
Göksel EKMEKÇİ 9. sınıflar Müdür Yardımcısı
Fransızca öğretmeni
L1 G Randevu ile
Yasemin ÇİT 10. sınıflar Müdür Yardımcısı
İngilizce öğretmeni
Hz F, L1 A Randevu ile
Françoise DESRUES 11. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Fransızca öğretmeni
Hz D Randevu ile
Tamar SEFER 12. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Kimya öğretmeni
L4 B Randevu ile

 

FRANSIZCA

 

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Roza ALEKSANDRU L1 A-F
L2 D
LUNDI 11.40-12.20
Uğur AKTAŞ L2 PAZARTESI 08.40-09.20
Ayça ALPER Hz A-I ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Sibel BARSAMYAN Hz E-G PAZARTESI 11.40-12.20
Neslihan BEYAZ L1 D-E
L2 A
PERŞEMBE 09.30-10.10
Anet BEYO L1 B-C-G SALI 08.40-09.20
Remziye BİLEN L3 C-F
L4 B
SALI 10.15-10.55
Mathilde CHAUVIERE L1 H-I
L3 A
PAZARTESI 09.30-10.10
Gülcan ÇİÇEKYURT Hz B-C
L4 E
SALI 14.00-14.40
Béatrice FAURE L1 D-E
L2 C
ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Sinem HIZAL Hz A-I
L4 H
ÇARŞAMBA 13.15-13.55
Ebru KATALIOĞLU L3 D
L4 F
CUMA 08.40-09.20
Mehmet KESKİN Hz D-F PERŞEMBE 09.30-10.10
Biriz KÜLTE Hz B-C CUMA 09.30-10.10
Florence LE MOULEC L3 G
L4 A-D
PERŞEMBE 10.15-10.55
Olivier LEVENQ L3 B
L4 C-D-E
PERŞEMBE 10.15-10.55
Virgile MANGIAVILLANO L1 C SALI 11.40-12.20
Xavier MARTIN L1 B CUMA 10.15-10.55
Wendy MASSON Hz H PERŞEMBE 12.25-13.05
Özgecan MOISAN Hz F-H PERŞEMBE 11.40-12.20
Eugénie SELOSSE L2 B-F
L4 G
SALI 11.40-12.20
Talar SIRAGANYAN Hz E-G CUMA 10.15-10.55
Sevinç TIĞLIOĞLU L1 A-F
L2 G
PERŞEMBE 09.30-10.10
Mara YAKOVLEVZKİ L2 E
L3 E
L4 H
PERŞEMBE 14.00-14.40
Viki ZAMERO L1 H-I
L2 H
ÇARŞAMBA 09.30-10.10

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

 

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Sevil CAMGÖZ L3 A (Rehberlik)
L3 A-C (Dil Anlatım)
L4 E-H (Türk Edebiyatı)
L4 A-B-C (Dil Anlatım)
PERŞEMBE 07.50-08.30
Gülfer DANIŞMAN L3 B-F-H (Dil Anlatım)
L3 B (Rehberlik)
L4 F-H (Dil Anlatım)
SALI 10.15-10.55
Hatice DEMİR Hz B-I (Türkçe)
L1 A (Dil Anlatım-Rehberlik)
SALI 10.15-10.55
Ferda ERDOĞAN L1 A-F-I (Türk Dili ve Edebiyatı)
L1 A (Rehberlik)
L2 B-E-G (Dil Anlatım)
ÇARŞAMBA 09.30-10.10
Koray FOLYAOĞLU L3 A-B-C-D (Türk Edebiyatı)
L3 E (Dil Anlatım)
L4 D (Dil Anlatım)
ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Sadiye GETİREN L1 B-G-H (Türk Dili ve Edebiyatı)
L2 F-C-H (Dil Anlatım)
PERŞEMBE 10.15-10.55
Sinem GÜMRÜKÇÜ ŞENSOY L3 G (Dil Anlatım)
L4 A-B-C (Türk Edebiyatı)
L4 G (Dil Anlatım – Rehberlik)
SALI 13.15-13.55
Ayla İPEK L3 E-G (Türk Edebiyatı)
L3 E (Rehberlik)
L4 F-G (Türk Edebiyatı)
SALI 10.15-10.55
Jale KARAHAN Hz E-F-G (Türkçe)
L3 D-F-H (Türk Edebiyatı)
PAZARTESI 09.30-10.10
İpek ŞENGELİR ÖDEMİŞ Hz D-H (Türkçe)
L1 E (Türk Dili ve Edebiyatı)
L2 A-E (Türk Dili ve Edebiyatı)
SALI 12.25-13.05
Işıl ÖZTEKİN L2 D (Dil Anlatım)
L4 E-D (Dil Anlatım – Türk Edebiyatı)
CUMA 12.25-13.05
Sevilay ÖZTÜRK Hz A-C (Türkçe)
L1 C (Rehberlik)
L1 C-D (Türk Dili ve Edebiyatı)
PAZARTESI 09.30-10.10
Sebahat SERTEL L2 B (Rehberlik)
L2 B-C-G (Türk Edebiyatı)
L3 D (Dil Anlatım)
L3 F-H (Türk Edebiyatı)
SALI 09.20-10.10

 

SOSYAL BİLİMLER

 

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Zülfü ALİŞ L1 A-F-H
L2 B-C-D
SALI 07.55-08.35
Serap ALPAY L1 B-C-D-E-G-I
L3 G-H
L4 D-E
SALI 08.40-09.20
Canan ATINÇ L1 A-B-C-E-H
L3 A-F-G
L4 E-F
CUMA 08.40-09.20
Tuba YÜCEL AYAS L1 D-F-G-I
L2 B-C-F-H
L4 G-H
PERŞEMBE 07.55-08.35
Cevat ÇAKIR L1 A-B-E-F-G-H-I PAZARTESI 12.25-13.05
Serpil ERGÜL L3 A-C-E-H
L4 E-H
SALI 10.15-10.55
Arife DOĞUTAN L2 A-E-F-G-H
L3 E-F
L4 F-G-H
SALI 10.15-10.55
Suna EVREM L2 A-D-E-G
L3 B-C-D-E-H
L4 D
CUMA 08.40-09.20
Betül TURFAN L3 B-D-F-G
L4 D-F-G
PERŞEMBE 08.40-09.20
Hayati TÜMER L1 C-D
L2 A-B-C-D-E-F-G-H
L3 A-B-C-D-E-F-G-H
L4 A-B-C-D-E-FG-H
SALI 08.40-09.20

 

MATEMATİK

 

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Violet ALBUKREK L3 D-H
L4 D
MECREDI 10.15-10.55
Tanya ANDONYAN Hz B-F-I
L4 C-E
ÇARŞAMBA 08.40-09.20
Engin ASAR Hz D-G
L1 F-G
L4 G
ÇARŞAMBA 09.30-10.10
Hugues ATLAN L3 C
L4 A-H
PERŞEMBE 08.40-09.20
Daniel BLANCHARD L2 E
L3 B-F
CUMA 09.30-10.10
Alain BREMENT L1 C-I
L2 C-G
PERŞEMBE 12.25-13.05
Berna FIRAT Hz A-C-E
L1 B-D
PAZARTESI 09.30-10.10
Murat GÜLAL L2 D-H
L4 B-F
PERŞEMBE 09.30-10.10
Marc LE BRAS L1 H
L3 E
CUMA 09.30-10.10
Lionel LEMAIRE L1 A-E
L2 A-F
ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Mustafa NIASSE L2 B
L3 A-G
PAZARTESI 10.15-10.55

 

YABANCI DİLLER

 

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Houda ELMACI Hz İ
L2 B-E-G
L4 B-D
PERŞEMBE 10.15-10.55
David KELLY Hz A-H
L1 D-G-I
L3 C-F-H
SALI 09.30-10.10
Sezer SARIÖZ Hz D-G
L2 A
L4 A-E-G-H
ÇARŞAMBA 12.25-13.05
Hale TUNCER Hz C-E
L1 F-H
L2 C-F
SALI 10.15-10.55
Hilal ÜNLÜSÜ Hz B
L3 A-E
L4 C-F
SALI 12.25-13.05
Esin YASUN L1 B-C-E
L2 D-H
L3 B-D-G
SALI 12.25-13.05

 

FEN VE BILGISAYAR DERSİ

 

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Şaziye AKYILDIZ L2 C-G-H
L3 B-D
ÇARŞAMBA 11.40-12.20
Bahar BALKAN Hz A-D-H
L1 A-D
L2 A-B
ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Frédérique CASTELOT L3 A-B-C-D
L4 A-B-C
SALI 09.30-10.10
Hamid DATSI Hz B-C-E-F-G-I
L1 A-B-F
L2 A-B
PAZARTESİ 08.40-09.20
Arnaud DESTRIBATS L1 A-B-C-D-E
L2 C-D-E-F
CUMA 09.30-10.10
Tarik HAOUALİ L1 F-G-H-I
L2 A-B-G-H
ÇARŞAMBA 09.30-10.10
Yasemin KARAKOÇ L1 A-C-D
L2 B-D
L4 A-C
PAZARTESI 13.15-13.55
Esen ORAK L3 A-B-C
L4 A-B-C
ÇARŞAMBA 09.30-10.10
Blari OUATTARA L1 B-E-G-H
L2 C-D-E-F-G-H
L3 D
CUMA 09.30-10.10
Natali TÖMSÜ L1 B-E-F-G-H-I
L2 A-E-F
L3 A-C
CUMA 13.15-13.55
Fériel ZAHOUANI Hz A-B-C-D-E-F-G-H-I ÇARŞAMBA 12.25-13.05

 

BEDEN EĞİTİMİ / RESİM / MÜZİK

 

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
İbrahim ALICI Hz D-E-Fz
L2 C-D
L3 A-B-G-H
L4 E-F-G-H
PERŞEMBE 08.40-09.20
Melek BAYRAKTAR Hz G-H-I
L1 : Sağlık
L2 G-H
L3 C-D-E-F
L4 A-B-E-F
PAZARTESI 10.15-10.55
Ceyda ERİNÇ L1
L2
SALI 13.15-14.00
Sibel ÖZCAN DÜZEN Hz D-E-F
L1 A-B-C-G-H-İ
L2 C-D-E-F
L3 A-B-G-H
L4 C-D-E-F-G-H : Trafik
CUMA 08.40-09.20
Pınar PURNAL Hz A-B-C
L1 D-E-F
L2 A-B
L4 G-H-E-F
L4 A-B : Trafik
ÇARŞAMBA 08.40-09.20
Özgür SAĞIROĞLU L3
L4
PERŞEMBE 11.40-12.20
Tandemir TAŞTAN Hz A-B-C-D-H-I
L1 A-B-C-D-E-F-G-I
L2 A-B-E-F
L3 C-D-E-F
L4 A-B-C-D
PAZARTESI 13.15-14.00
TABAN PUAN: 860.000
X