Dört Yüzyıllık Bir Tarih...

Lisemiz

Tel : 0212 244 10 26
Fax : 0212 245 68 95
sb@sb.k12.tr

Eğitim
Öğretim
Öğrenci Hayatı
Kültür ve Sanat
Dayanışma

▪ Öğretmenlerle görüşmek istediğiniz takdirde Hakan Bey’den randevu almanız önemle rica olunur.

▪ Karne tarihinin 15 gün öncesinden başlayarak veli-öğretmen görüşmesi yapılmamaktadır.

▪ Okulumuz veli-öğretmen görüşmelerinde muhatap olarak yalnızca öğrenci velisini almaktadır.

YÖNETİM KADROSU

ÖĞRETMEN
ÜNVANI
SINIFLAR
GÜN
Pierre GENTRIC Müdür - Randevu ile
Gülay DOĞUSOY Türk Müdür Baş Yardımcısı - Randevu ile
Serdar GÜNEYSU İdari Müdür Yardımcısı
Fransızca öğretmeni
Randevu ile
Murat BALKIŞ Lise Hazırlık Sınıfları Müdür Yardımcısı
Fransızca öğretmeni
L4 G Randevu ile
Göksel EKMEKÇİ 9. sınıflar Müdür Yardımcısı
Fransızca öğretmeni
L1 G Randevu ile
Yasemin ÇİT 10. sınıflar Müdür Yardımcısı
İngilizce öğretmeni
Hz F, L1 A Randevu ile
Françoise DESRUES 11. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Fransızca öğretmeni
Hz D Randevu ile
Tamar SEFER 12. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Kimya öğretmeni
L4 B Randevu ile

FRANSIZCA

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Roza ALEKSANDRU L1 A-F
L2 D
LUNDI 11.40-12.20
Uğur AKTAŞ L2 PAZARTESI 08.40-09.20
Ayça ALPER Hz A-I ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Sibel BARSAMYAN Hz E-G PAZARTESI 11.40-12.20
Neslihan BEYAZ L1 D-E
L2 A
PERŞEMBE 09.30-10.10
Anet BEYO L1 B-C-G SALI 08.40-09.20
Remziye BİLEN L3 C-F
L4 B
SALI 10.15-10.55
Mathilde CHAUVIERE L1 H-I
L3 A
PAZARTESI 09.30-10.10
Gülcan ÇİÇEKYURT Hz B-C
L4 E
SALI 14.00-14.40
Béatrice FAURE L1 D-E
L2 C
ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Sinem HIZAL Hz A-I
L4 H
ÇARŞAMBA 13.15-13.55
Ebru KATALIOĞLU L3 D
L4 F
CUMA 08.40-09.20
Mehmet KESKİN Hz D-F PERŞEMBE 09.30-10.10
Biriz KÜLTE Hz B-C CUMA 09.30-10.10
Florence LE MOULEC L3 G
L4 A-D
PERŞEMBE 10.15-10.55
Olivier LEVENQ L3 B
L4 C-D-E
PERŞEMBE 10.15-10.55
Virgile MANGIAVILLANO L1 C SALI 11.40-12.20
Xavier MARTIN L1 B CUMA 10.15-10.55
Wendy MASSON Hz H PERŞEMBE 12.25-13.05
Özgecan MOISAN Hz F-H PERŞEMBE 11.40-12.20
Eugénie SELOSSE L2 B-F
L4 G
SALI 11.40-12.20
Talar SIRAGANYAN Hz E-G CUMA 10.15-10.55
Sevinç TIĞLIOĞLU L1 A-F
L2 G
PERŞEMBE 09.30-10.10
Mara YAKOVLEVZKİ L2 E
L3 E
L4 H
PERŞEMBE 14.00-14.40
Viki ZAMERO L1 H-I
L2 H
ÇARŞAMBA 09.30-10.10

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Sevil CAMGÖZ L3 A (Rehberlik)
L3 A-C (Dil Anlatım)
L4 E-H (Türk Edebiyatı)
L4 A-B-C (Dil Anlatım)
PERŞEMBE 07.50-08.30
Gülfer DANIŞMAN L3 B-F-H (Dil Anlatım)
L3 B (Rehberlik)
L4 F-H (Dil Anlatım)
SALI 10.15-10.55
Hatice DEMİR Hz B-I (Türkçe)
L1 A (Dil Anlatım-Rehberlik)
SALI 10.15-10.55
Ferda ERDOĞAN L1 A-F-I (Türk Dili ve Edebiyatı)
L1 A (Rehberlik)
L2 B-E-G (Dil Anlatım)
ÇARŞAMBA 09.30-10.10
Koray FOLYAOĞLU L3 A-B-C-D (Türk Edebiyatı)
L3 E (Dil Anlatım)
L4 D (Dil Anlatım)
ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Sadiye GETİREN L1 B-G-H (Türk Dili ve Edebiyatı)
L2 F-C-H (Dil Anlatım)
PERŞEMBE 10.15-10.55
Sinem GÜMRÜKÇÜ ŞENSOY L3 G (Dil Anlatım)
L4 A-B-C (Türk Edebiyatı)
L4 G (Dil Anlatım - Rehberlik)
SALI 13.15-13.55
Ayla İPEK L3 E-G (Türk Edebiyatı)
L3 E (Rehberlik)
L4 F-G (Türk Edebiyatı)
SALI 10.15-10.55
Jale KARAHAN Hz E-F-G (Türkçe)
L3 D-F-H (Türk Edebiyatı)
PAZARTESI 09.30-10.10
İpek ŞENGELİR ÖDEMİŞ Hz D-H (Türkçe)
L1 E (Türk Dili ve Edebiyatı)
L2 A-E (Türk Dili ve Edebiyatı)
SALI 12.25-13.05
Işıl ÖZTEKİN L2 D (Dil Anlatım)
L4 E-D (Dil Anlatım - Türk Edebiyatı)
CUMA 12.25-13.05
Sevilay ÖZTÜRK Hz A-C (Türkçe)
L1 C (Rehberlik)
L1 C-D (Türk Dili ve Edebiyatı)
PAZARTESI 09.30-10.10
Sebahat SERTEL L2 B (Rehberlik)
L2 B-C-G (Türk Edebiyatı)
L3 D (Dil Anlatım)
L3 F-H (Türk Edebiyatı)
SALI 09.20-10.10

SOSYAL BİLİMLER

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Zülfü ALİŞ L1 A-F-H
L2 B-C-D
SALI 07.55-08.35
Serap ALPAY L1 B-C-D-E-G-I
L3 G-H
L4 D-E
SALI 08.40-09.20
Canan ATINÇ L1 A-B-C-E-H
L3 A-F-G
L4 E-F
CUMA 08.40-09.20
Tuba YÜCEL AYAS L1 D-F-G-I
L2 B-C-F-H
L4 G-H
PERŞEMBE 07.55-08.35
Cevat ÇAKIR L1 A-B-E-F-G-H-I PAZARTESI 12.25-13.05
Serpil ERGÜL L3 A-C-E-H
L4 E-H
SALI 10.15-10.55
Arife DOĞUTAN L2 A-E-F-G-H
L3 E-F
L4 F-G-H
SALI 10.15-10.55
Suna EVREM L2 A-D-E-G
L3 B-C-D-E-H
L4 D
CUMA 08.40-09.20
Betül TURFAN L3 B-D-F-G
L4 D-F-G
PERŞEMBE 08.40-09.20
Hayati TÜMER L1 C-D
L2 A-B-C-D-E-F-G-H
L3 A-B-C-D-E-F-G-H
L4 A-B-C-D-E-FG-H
SALI 08.40-09.20

MATEMATİK

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Violet ALBUKREK L3 D-H
L4 D
MECREDI 10.15-10.55
Tanya ANDONYAN Hz B-F-I
L4 C-E
ÇARŞAMBA 08.40-09.20
Engin ASAR Hz D-G
L1 F-G
L4 G
ÇARŞAMBA 09.30-10.10
Hugues ATLAN L3 C
L4 A-H
PERŞEMBE 08.40-09.20
Daniel BLANCHARD L2 E
L3 B-F
CUMA 09.30-10.10
Alain BREMENT L1 C-I
L2 C-G
PERŞEMBE 12.25-13.05
Berna FIRAT Hz A-C-E
L1 B-D
PAZARTESI 09.30-10.10
Murat GÜLAL L2 D-H
L4 B-F
PERŞEMBE 09.30-10.10
Marc LE BRAS L1 H
L3 E
CUMA 09.30-10.10
Lionel LEMAIRE L1 A-E
L2 A-F
ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Mustafa NIASSE L2 B
L3 A-G
PAZARTESI 10.15-10.55

YABANCI DİLLER

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Houda ELMACI Hz İ
L2 B-E-G
L4 B-D
PERŞEMBE 10.15-10.55
David KELLY Hz A-H
L1 D-G-I
L3 C-F-H
SALI 09.30-10.10
Sezer SARIÖZ Hz D-G
L2 A
L4 A-E-G-H
ÇARŞAMBA 12.25-13.05
Hale TUNCER Hz C-E
L1 F-H
L2 C-F
SALI 10.15-10.55
Hilal ÜNLÜSÜ Hz B
L3 A-E
L4 C-F
SALI 12.25-13.05
Esin YASUN L1 B-C-E
L2 D-H
L3 B-D-G
SALI 12.25-13.05

FEN VE BILGISAYAR DERSİ

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
Şaziye AKYILDIZ L2 C-G-H
L3 B-D
ÇARŞAMBA 11.40-12.20
Bahar BALKAN Hz A-D-H
L1 A-D
L2 A-B
ÇARŞAMBA 10.15-10.55
Frédérique CASTELOT L3 A-B-C-D
L4 A-B-C
SALI 09.30-10.10
Hamid DATSI Hz B-C-E-F-G-I
L1 A-B-F
L2 A-B
PAZARTESİ 08.40-09.20
Arnaud DESTRIBATS L1 A-B-C-D-E
L2 C-D-E-F
CUMA 09.30-10.10
Tarik HAOUALİ L1 F-G-H-I
L2 A-B-G-H
ÇARŞAMBA 09.30-10.10
Yasemin KARAKOÇ L1 A-C-D
L2 B-D
L4 A-C
PAZARTESI 13.15-13.55
Esen ORAK L3 A-B-C
L4 A-B-C
ÇARŞAMBA 09.30-10.10
Blari OUATTARA L1 B-E-G-H
L2 C-D-E-F-G-H
L3 D
CUMA 09.30-10.10
Natali TÖMSÜ L1 B-E-F-G-H-I
L2 A-E-F
L3 A-C
CUMA 13.15-13.55
Fériel ZAHOUANI Hz A-B-C-D-E-F-G-H-I ÇARŞAMBA 12.25-13.05

BEDEN EĞİTİMİ / RESİM / MÜZİK

ÖĞRETMEN
SINIF
GÜN
SAAT
İbrahim ALICI Hz D-E-Fz
L2 C-D
L3 A-B-G-H
L4 E-F-G-H
PERŞEMBE 08.40-09.20
Melek BAYRAKTAR Hz G-H-I
L1 : Sağlık
L2 G-H
L3 C-D-E-F
L4 A-B-E-F
PAZARTESI 10.15-10.55
Ceyda ERİNÇ L1
L2
SALI 13.15-14.00
Sibel ÖZCAN DÜZEN Hz D-E-F
L1 A-B-C-G-H-İ
L2 C-D-E-F
L3 A-B-G-H
L4 C-D-E-F-G-H : Trafik
CUMA 08.40-09.20
Pınar PURNAL Hz A-B-C
L1 D-E-F
L2 A-B
L4 G-H-E-F
L4 A-B : Trafik
ÇARŞAMBA 08.40-09.20
Özgür SAĞIROĞLU L3
L4
PERŞEMBE 11.40-12.20
Tandemir TAŞTAN Hz A-B-C-D-H-I
L1 A-B-C-D-E-F-G-I
L2 A-B-E-F
L3 C-D-E-F
L4 A-B-C-D
PAZARTESI 13.15-14.00